Sizi Zengin Edebilecek Otomobil Hisslerini Listeledik!

Sizleri zengin edeceği düşünülen otomobil hisselerin kıyaslaması twitter’da yapıldı.
Ford Otosan

Otokar, traktör sektöründe faaliyet gösteren bir Türk şirketidir. Hem ticari hem de tarımsal araçlar üretmektedir ve ürünleri küçük traktörlerden inşaat için kullanılan büyük traktörlere kadar çeşitlilik göstermektedir. Şirket 1966 yılında Necmi Demir ve oğlu Cengiz Demir tarafından kurulmuştur.

Otokar, kuruluşundan bu yana tarım makineleri alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin en büyük traktör üreticilerinden biridir ve aynı zamanda kamyon, otobüs ve diğer ağır vasıtaları da üretmektedir. Üretim tesislerine ek olarak Otokar’ın Şanlıurfa’da (Türkiye) asansör, vinç ve ambulans gibi diğer ürünleri üreten bir fabrikası da bulunmaktadır.

Şirketin merkez ofisi İstanbul’un Anadolu yakasındaki Tuzla ilçesinde yer almaktadır. Otokar’ın Ankara, İzmir, Adana, Trabzon, Kayseri ve Isparta illeri de dahil olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında şubeleri bulunmaktadır. 4500’ün üzerinde çalışanı olan Otokar’ın yıllık toplam üretim kapasitesi 10 milyon adettir (şu anda sadece 2 milyon adet üretilmektedir).

TOFAŞ hisse: güçlü bir potansiyele sahip, hızla büyüyen bir şirkettir. Hızlı tüketim ürünleri alanında 2000 yılından bu yana kurulmuştur ve o zamandan beri Türkiye pazarında başarıyla faaliyet göstermektedir. Şirketin ürün yelpazesi şekerleme, fırıncılık, dondurma, dondurulmuş yoğurt ve diğer gıda ürünlerini içermektedir. Bunun yanı sıra TOFAŞ hisse, hazır yemeklerin yanı sıra sağlıklı içeceklerin üretimi ve dağıtımı gibi hizmetler de sunmaktadır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir