Göknur Gıda Hangi Bankalarda Var? Göknur Gıda’nın Halka Arzı Ne Zaman, Hisse Fiyatı Ne?

Yatırımcıların uzun süredir büyük heyecan içerisinde beklediği Göknur Gıda halka arz detayları en sonunda açıklandı. Göknur Gıda halka arz hangi bankalar aracılığı ile yapılabilir, Göknur Gıda halka arz ne zaman sorularının yanıtları sizlerle.

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ardından tepki görmesine rağmen 2 gün süresince açık kalmaya devam eden borsa, 8 Şubat 2023 tarihinde işlemlere kapatılmıştı. Halka arzların ertelenmesine neden olan felaketin ardından işlemlerin ne zaman başlayacağı merak edilirken geçtiğimiz hafta işlemler yeniden başladı.

Hem dövizden hemde altından kaçmak isteyen milyonlarca vatandaş birikimini borada yer alan şirketlerin hisselerinde değerlendirmek istiyor. Bu kapsamda vatandaşlar tarafından en çok sorgulanan firmalardan birisi de Göknur Gıda oldu. Göknur Gıda hisse senedi fiyatları, Göknur Gıda halka arz zamanı gibi başlıklar, yanıt bulmak üzere yatırımcılar tarafından yakın takip altına alındı.

GÖKNUR GIDA HALKA ARZ AYRINTILARI

Göknur Gıda hisseleri, Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş aracılığı ile satın alınabilecek. Halka arz talep toplama işlemlerinin tamamlanmasının ardından şirket hisseleri borsada işlem görmeye başlayacak. Şirketin halka arz tarihi 1- 2- 3 Mart 2023 olarak açıklanırken hisse fiyatı da 11 TL’den başlayacak. Ayrıca şirket 79,250,000 lot verecek.

Göknur Gıda’nın halka arzına ilişkin yapılan sorgulamalar da merak edilenlerden birisi de hisse kodu oldu. Yapılan resmi açıklamaya göre firmanın kodu, #GOKNR olacak. Ayrıca Göknur Gıda’nın dağıtımı da şirket çalışanları/ bireysel eşit dağıtım olarak bildirildi.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir