Göknur Gıda Halka Arz Ne Zamana Ertelendi?

Yatırımcıların büyük merak içerisinde beklediği Göknur Gıda Halka Arz detaylarını sizler için hazırladık. Yaşanan korkunç deprem nedeni ile ertelenen Göknur Gıda Halka Arz ne zaman olacağı google üzerinden araştırılıyor.

Göknur Gıda (GOKNR) halka arzında şirketin yaptığı en güncel açıklama kapsamında, ileri bir tarihe ertelendi. Halka arz tarihi ise, daha sonra açıklanacak.

SPK’dan onay alan ve 8-10 Şubat 2023 tarihlerinde paylarını halka arz edeceği açıklayan Göknur Gıda (GOKNR), yaşanan korkunç deprem felaketi sebebi ile halka arzını 15-17 Şubat tarihine ertelediğini açıklamıştı.

İlgili; Göknur Gıda Halka Arz Eşit mi, Oransal mı ?

Borsa İstanbul’da işlemlerin uzun bir süreliğine durdurulması sebebi ile, halka arzın ileriki bir tarihe ertelendiğini şirket KAP üzerinden şu ifadelere yer vererek açıkladı;

“Ülkemizde yaşadığımız deprem felaketi ve sonrasında Borsa İstanbul pay piyasasında işlemlere ara verilmesi sebebiyle Göknur Gıda Maddeleri Enerji İmalat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi A.Ş. paylarının halka arzı daha sonra açıklanacak ileri bir tarihe ertelenmiştir.”

Göknur Gıda Halka Arz Hangi Bankalarda Var ?

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir